KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10335105
nr 1033 5105
Gravyr
1700-tal, 35x47
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:54:21
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr